Представники ЛДУФК – беззаперечні лідери обласної Універсіади

Упродовж двох днів (15-16 березня) на базі Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України пройшов перший етап Універсіади Львівщини з вільної та жіночої боротьби, де беззаперечними лідерами були представниці Львівського державного університету фізичної культури, перемігши у шести із восьми вагових категорій.

Зокрема, високий клас спортивної майстерності продемонстрували переможці обласної Універсіади: у ваговій категорії 55 кг – Ольга Левчун (2 курс ФС), 58 кг – Катерина Жидачевська (4 курс ФФВ), 60 кг – Анастасія Задорожна (1 курс ФФР), 63 кг –Оксана Гергель (магістрант ФФВ), 69 кг – Вікторія Лукінська (4 курс ФФВ), до 75 кг – Людмила Тичина.

Першокурсниця ЛДУФК Анастасія Остапук (ФС) виборола друге місце, а Юлія Орчакова (2 курс ФФВ) – третє. Марія Денисюк (2 курс ФС) у підсумковому протоколі була п’ятою. У сумі наші дівчата здобули 323 очки та впевнено посіли перше місце.

У чоловіків перемогли Іван Петрів (випускник 2015р.) у вазі 70 кг та Павло Білас (1 курс ФФВ) у вазі до 97 кг. Бронзовими призерами стали Тарас Кравчук (57 кг, 1 курс ФС), Костянтин Костишин (1 курс ФС) у вазі до 61 кг, Назар Василишин(1 курс ФФР), Роман Іванів (1 курс ФФВ) до 86 кг та Петро Білас у вазі до 125 кг (масітрант ФФВ).

Слід відзначити, що змагання були організовані та проведені на високому рівні, плідна співпраця працівників ГАРТ та викладачів кафедри атлетичних видів спорту дали змогу задіяти кваліфікованих суддів. Зокрема, головним суддею змагань був Ростислав Первачук, а секретарем змагань Юлія Стельмах. У цих студентських змаганнях взяли участь близько 230 борців із семи вишів, які могли побачити високий клас боротьби Оксани Гергель (чемпіонки світу) та Івана Петріва (призера чемпіонату Європи) та поспілкуватись з такими визначними та відомими людьми в сфері боротьби, як Андрій Пістун, Оксана Ващук та багато інших. Другий етап планується провести восени, де проводитимуться командні двобої та визначатиметься загальнокомандне місце.