Семінар для тренерів з легкої атлетики в м. Баку

На запрошення Федерації легкої атлетики Азербайджану (головний тренер і менеджер збірної команди Магеррам Султанзаде) та за згодою Федерації легкої атлетики України кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики нашого Університету Володимир Конестяпін як лектор ІААФ проводив семінар у м. Баку для азербайджанських тренерів з легкої атлетики, котрі спеціалізуються в стрибках.

Семінар проходив з 1 по 5 листопада 2016 року. На урочистому відкритті під час виступу Володимир Конестяпін розповів присутнім про наш Університет і вручив енциклопедію «Львівський державний університет фізичної культури (1946 – 2016)» генеральному секретареві Федерації легкої атлетики Азербайджану, професорові Азербайджанської державної академії фізичної культури та спорту Фірату Гусейнову. Ця знакова подія має важливе значення для розвитку плідних академічних зв'язків нашого Університету з Академією, позаяк Баку – рідне місто професора Мамеда Ашумовича Джафарова.

Вісімнадцятьом молодим і досвідченим тренерам (серед яких заслужені тренери Азербайджану Назім Ісрафілов, Зіяд Халфаєв) під час теоретичних і практичних занять лектор розповідав про різні аспекти теорії та методики спортивного тренування у стрибках (зокрема про техніку, методику навчання й тренування стрибунів). Наприкінці семінару учасники склали письмовий іспит та отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Приємні враження від проведення семінару доповнила екскурсія по м. Баку і спілкування з тренерами й організаторами в дружній, невимушеній атмосфері.