Серед працівників ЛДУФК відбувся новорічний чемпіонат

28 грудня відбувся традиційний новорічний чемпіонат зі стрільби кульової серед працівників Львівського державного університету фізичної культури. В цей день на кафедрі стрільби та технічних видів спорту панувала святкова атмосфера.

Саме піднесений настрій і допоміг більшості учасників продемонструвати влучну стрільбу. Найвлучнішим серед чоловіків став завідувач кафедри атлетичних видів спорту Федір Іванович Загура. Другий результат продемонстрував аспірант кафедри теорії і методики фізичної культури Маркіян Васильович Стефанишин, третій – старший викладач кафедри зимових видів спорту Юрій Іванович Байцар.

У жіночому турнірі беззаперечними фаворитами стали викладачі кафедри теорії і методики фізичної культури. Виграла жіночий турнір доцент кафедри Алла Валеріївна Соловей. Срібло і бронзу вибороли представники цієї ж кафедри доцент Марта Ярославівна Ярошик та професор Іванна Романівна Боднар.

Підсумовуючи турнір та затверджуючи результати, його організатори – кафедра стрільби та технічних видів спорту (завідувач Богдан Анатолійович Виноградський) – вітають учасників з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим. Нехай Новий рік увійде у Ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє Ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Бажаємо всім міцного здоров’я, особистого щастя, професійного зростання, процвітання, оптимізму, миру, тепла і затишку в рідному домі.