Шемякіна завершила виступи

Олімпійська чемпіонка Лондона-2012, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна здобула лише одну перемогу на олімпійському турнірі у бразильському Ріо-де-Жанейро й після поразки від японки Назомі Сато (8:11) завершила виступи. Усі сподівання на медаль – у командному турнірі шпажисток.Стартову перемогу у Ріо-2016 Яна Шемякіна здобула над американкою Харлі Кортні – 14:13. Інша українка Олена Кривицька після перемоги над кореянкою Лам Шинь (15:14) програла шпажистці з Франції Лаурен Рембі – 7:9. Ще одна представниця ЛДУФК Ксенія Пантелєєва зазнала фіаско вже у першому поєдинку проти естонки Ебрих – 3:15…

Виграла турнір шпажисток угорка Емеше Сас, котра у фіналі була сильнішою за італійку Роселу Фямінго – 15:13. Бронзову медаль завоювала китаянка Сунь Івень після того, як з таким же рахунком здолала уже згадувану француженку Лаурен Рембі.

Після невдалих виступів українок головний тренер нашої збірної Гарнік Давідян зізнався, що Шемякіній і Кривицькій було під силу виграти в Ріо по дві медалі. Він переконаний, що на командний турнір дівчата вийдуть більш зібраними і злими, адже розуміють, що це останній шанс поїхати з Олімпіади з медалями.

Літні ігри XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Фехтування. Жінки. Шпага

Фінал: Емеше Сас (Угорщина) – Росела Фямінго (Італія) – 15:13
Матч за третє місце: Сунь Івень (Китай) – Лаурен Рембі (Франція) – 15:13
1/16 фіналу: Яна Шемякіна (Україна) – Харлі Кортні (США) – 14:13
Олена Кривицька (Україна) – Лам Шинь (Південна Корея) – 15:14
Ксенія Пантелєєва (Україна) – Іріна Ебрих (Естонія) – 3:15
Лаурен Рембі (Франція) – Олена Кривицька – 9:7
Назомі Сато (Японія) – Яна Шемякіна – 11:8

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ