„Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту „Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”.
Автор – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти нашого Університету Олег Юрійович СИДОРКО.

Сидорко О.
Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів : навч. посіб. / Олег Сидорко. – Львів : ЛДУФК, 2015. – 136 с.

ISBN 978-966-2328-91-2

У навчальному посібнику подано аналіз історичного розвитку водного поло в контексті еволюційних змін у правилах гри та їх впливу на спрямованість фізичної підготовки ватерполістів, сучасні погляди на зміст та структуру силової та швидкісної підготовки ватерполістів. Розглянуто шляхи удосконалення процесу силової та швидкісної підготовки кваліфікованих ватерполістів в річному циклі тренувань. Подано рекомендації щодо особливостей організації тренувального процесу кваліфікованих ватерполістів і педагогічного контролю рівня розвитку силових та швидкісних якостей гравців.