Срібні і бронзові медалі наших студенток

Ми уже повідомляли, що жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури у фінальній частині в Києві виборола срібні медалі студентської ліги України, здолавши у вирішальному для нас матчі баскетболісток Національного університету фізичного виховання і спорту України – 75:62. Найкращою у нашій команді була студентка першого курсу ФФВ Марія Ковтун – 25 очок і 20 підбирань.

А третє призове місце дівчата із ЛДУФК (Оксана Притуляк, Марія Ковтун, Анжеліка Зволяк) вибороли на цьогорічному "Yarych Street Fest", який встановив абсолютний рекорд стрітбольних турнірів в Україні за 10-річну історію УСЛ 3х3! Потужний фест зібрав 142 команди зі Львова, Дніпра, Києва, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Запоріжжя, Рівного, Черкас, Ужгорода, Луцька, Миколаєва, Чернівців, Сарн, Коломиї, Чопу, Сваляви, Дрогобича, Самбора, Снятина, Сторожинця, Моршина, Хуста, Нового Роздолу, Бучача, Чорткова, Кам’янця-Подільського.

У жіночій відбірковій категорії перемогу святкувала команда "Frankivsk" (Маріам Уро-Нілє, Аліна Білоцерківська, Оксана Кісільова, Дарія Завідна) і отримала право представляти своє місто у Фіналі УСЛ 3х3. Другими фінішували "МОБІ" з Броварів (Марина Рубайло, Катерина Демченко, Анастасія Кононюченко, Наталя Зотко). Третю сходинку п’єдесталу пошани посіли місцеві дівчата "ЛДУФК" – Оксана Притуляк, Марія Ковтун, Анжеліка Зволяк.