Степан Пасічник: "На Юнацькій Олімпіаді подобається все"

Для всіх спортсменів участь у II зимових Юнацьких Олімпійських іграх є дебютом на такому високому рівні в їх кар’єрі, але не вперше вони перебувають у самому Ліллехаммері. Зокрема, представник стрибків з трампліну, першокурсник Львівського державного університету фізичної культури Степан Пасічник (тренер - викладач кафедри зимових видів спорту ЛДУФК Віктор Бережанський) поділився з прес-службою НОК своїми першими враженнями від ЮОІ і підготовкою до найголовніших стартів у кар’єрі.

«Я два тижні перебував у Ліллехаммері на зборах, спеціально готуючись до Юнацьких Ігор, тому трамплін мені знайомий. Також брав участь у Континентальному Кубку світу і мав старти ще в Австрії та Польщі. Лише на півтора дня заскочив додому і ось вже знову на змаганнях», - поділився Степан.

За словами спортсмена, у Ліллехаммері йому все дуже подобається. Поки ще не почались тренування і змагання, він активно бере участь у культурно-освітній програмі, яка запропонована всім учасникам Юнацьких Олімпійських ігор.