Студент ЛДУФК Тарас Міщук – бронзовий призер Олімпіади-2016

Львівський каноїст, майстер спорту міжнародного класу Тарас Міщук (на фото праворуч), котрий вищу освіту здобуває у Львівському державному університеті фізичної культури, виборов бронзову медаль Олімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро у каное-двійці разом з Дмитром Янчуком на дистанції 1000 метрів!!!

Наш екіпаж упродовж усієї дистанції тримався у зоні лідерів, а фінішний потужний спурт німецьких каноїстів змусив додати в швидкості й українців. У підсумку, наші веслувальники випередили угорців і росіян й заїхали на фініш третіми – 3:45.949. Отож, дебютанти Олімпіади відразу ж стали її призерами!!!

Золоту медаль завоювали німці Себастьян Брендель і Ян Вандрей – 3:43.912, срібну – бразильці Ісакіясу Кейросу і Ерлону Сілве – 3:44.819.

Зазначимо, що у півфіналі український екіпаж Дмитро Ярчук/Тарас Міщук показав найкращий час з-поміж усіх учасників – 3:38.384. Цей результат дозволив би нашим хлопцям стати чемпіонами, але погодні умови та велика відповідальність внесли свої корективи у надзвичайно цікаву й непередбачувану фінальну гонку, яка принесла Україні третю «бронзу». Вітаємо!!!