Студенти ЛДУФК – переможці міжнародного турніру

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Богдана Глоговська (31 гр., ФС) та Арсен Тарнавський (1 гр., ФС) здобули перемогли на київському традиційному міжнародному турнірі з карате «Sen-Bin Cup», участь у якому взяли понад 600 спортсменів із 30 клубів України, Грузії, Естонії та інших країн.

Основним завданням студентів ЛДУФК була перевірка рівня власної спортивної майстерності у  процесі підготовки до чемпіонату України, який також прийматиме Київ 19-20 листопада.

Загалом у цьому турнірі змагалися чотири студенти-каратисти ЛДУФК, які виступали за свої клуби. Найкращі результати показали: майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України Богдана Глоговська (31 гр., ФС), котра у ваговій категорії +68 кг посіла І місце, і першокурсник ЛДУФК Арсен Тарнавський (1 гр., ФС) котрий виборов I місце у розділі ката серед юніорів (16-17 років). Менш успішно виступили Ігор Дем’янчук (42 гр, ФВ) та Андрій Байдала (1 гр., ФС), котрі у своїх вагових категоріях посіли п’яті місця.

Попереду у наших спортсменів участь у чемпіонаті Львівської області та напружений етап підготовки до вищезгаданого чемпіонату України, який буде відбірковим до чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді (м. Софія, Болгарія) та чемпіонату Європи серед дорослих (м. Самсун, Туреччина).