Студенти ЛДУФК - призери ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

23-25 березня на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)». Львівський державний університет фізичної культури на даному заході представляли студенти Ваулін Олександр, Ясінська Надія, Сухов Владислав та член журі, професор Линець Михайло Михайлович.

Програма олімпіади передбачала три офіційних конкурси: тестування з дисципліни «Загальна теорія підготовки спортсменів», конкурс усних відповідей з дисципліни «Професійний спорт» і творчий конкурс з дисципліни «Олімпійський спорт». Додатково організаторами було проведено конкурс на призи Олімпійської академії України.

За результатами трьох конкурсів студент 5 курсу факультету спорту Ваулін Олександр посів друге місце. В конкурсі на призи Олімпійської академії України Олександр Ваулін та Сухов Владислав посіли перше та третє місця.

Вітаємо наших студентів, а також викладачів кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту, які брали участь у підготовці призерів і учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)»!