Студенти ЛДУФК захопили лідерство

У Рівному та Києві відбулися матчі першого туру студентської Ліги України, у якому усі матчі виграли дві команди – Львівського державного університету фізичної культури  та Чернігівського Національного педагогічного університету.

У Рівному волейболісти «ЛДУФК» спочатку перемогли майбутніх педагогів з Тернополя – 3:0 (25:19, 25:15, 25:19), потім також на «сухо» розібралися зі студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Огієнка – 3:0 (26:24, 25:21, 25:23). Заключного ігрового дня «ЛДУФК» здолав команду Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій – 3:1 (25:20, 25:20, 27:29, 25:22).

Отож, після матчів першого туру студенти-волейболісти Львівського державного університету фізичної культури захопили лідерство. На першому етапі командам належить зіграти ще два тури.

У змаганнях 1 туру Чемпіонату студентської ліги України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги взяли участь студенти ЛДУФК у складі:

Кінаш Максим Русланович студент ФС 3 групи.

Лукащук Денис Ігорович студент ФС 3 групи.

Николин Павло Володимирович студент ФС 3 групи.

Тиндик Мирослав Володимирович студент ФС 3 групи.

Бокшан Юрій Васильович студент ФС 54 групи.

Рижов Олексій Юрійович студент ФФВ 2-ФК групи.

Балушинський Артур Ростиславович студент ФФВ 23 групи.

Гриців Юрій Ярославович студент ФФВ 33 групи.

Калинський Юрій Костянтинович студент ФФВ 33 групи.

Кужель Владислав Віталійович студент ФФР 21-ЗЛ групи.

Гера Данило Юрійович студент ФФР 32-ЗЛ групи.