Студенти-реабілітологи позмагалися у «пінг-понг»

У спортзалі гуртожитку Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, що на Пасічній, завершився турнір з тенісу настільного, у якому брали участь 20 студентів (13 хлопців і 7 дівчат) другого курсу факультету фізичної реабілітації ЛДУФК, у яких завершився загальний курс зі спортивних ігор (теніс настільний, теніс, бадмінтон).

Для найоб’єктивнішого результату змагання проводилися по коловій системі, щоб кожен мав рівні умови і зміг позмагатись з кожним учасником. Дівчата з неабияким азартом проявили всі свої здібності і вміння. Найвправнішою в цьому виді спорту стала студентка 21 групи Гринів Мар’яна, котра перемогла усіх дівчат і з максимальною кількістю очок (12) посіла заслужене перше місце. Лише одним очком поступилась Мар’яні її одногрупниця Герило Руслана – друге місце. Третю сходинку виборола студентка 24 групи Прачек Соломія (10 очок).

У хлопців боротьба за перемогу була ще запеклішою. Найкращий (він же і максимальний) результат (12 перемог) показав Батюк Володимир, студент 24 групи. За друге і третє місця точилася запекла боротьба, обидва учасники не хотіли поступатись один одному, адже набрали по однаковій кількості перемог і однаковій кількості балів (22 очки). Лише їхня очна гра дала можливість визначити срібного призера, яким став Гук Андрій, студент 22 групи. Замкнув призову трійку студент 23 групи Грисьо Назарій.

– Найриємніше по завершенні змагань було бачити щасливі обличчя студентів і почути від них щирі слова подяки за турнір і за гарно проведений час, – розповіла організатор турніру, викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ковальчук Світлана.