Студентки достойно представили ЛДУФК на міжнародному турнірі з вільної боротьби

7-8 жовтня 2016 р. у м. Гродно (Білорусія) відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь п’ять країн учасниць ( Білорусія, Литва, Росія, Словаччина, Україна).

Продемонструвавши високий клас боротьби та здобувши 2 золоті та одну срібну нагороду студентки достойно представили ЛДУФК. Так у найлегшій ваговій категорії у фінал вийшла студентка 3 курсу ФФВ Польова Тетяна, де у напруженій боротьбі з рахунком 12:10 здолала господарку змагань Олену Васеленок. У ваговій категорії до 55 кг у фінал увійшло відразу дві наші спортсменки Ольга Левчун та Анна Губко, обидві є студентками 3 курсу ФС, у практично рівній боротьбі золото з рахунком 3:0 здобула Левчун.

Вітаємо спортсменок та їх тренерів-викладачів кафедри АВС.