Юлія Ткач і Оксана Гергель виграли фінальний турнір Гран-Прі

В столиці Азербайджану Баку завершилися змагання фіналу Golden Grand Prix 2016 року з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, в яких беруть участь найсильніші атлети світу за підсумками спортивного сезону.

На одному з найпрестижніших турнірів у календарі об’єднаного світу боротьби українці поповнили скарбничку збірної п’ятьма медалями.

В перший день «срібло» для України виборов представник вільної боротьби Ален Засєєв (вагова категорія до 125 кг).

Три медалі на рахунку наших дівчат. Найвищу сходинку на п’єдесталі пошани посіли аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач (до 63 кг) та випускниця цього ж вишу Оксана Гергель (до 60 кг). «Бронзу» здобула ще одна львів’янка Тетяна Кіт (до 55 кг). Зазначимо, що усі троє є вихованками Львівського училища фізичної культури.

В останній день змагань третє місце у ваговій категорії до 130 кг посів борець-класик, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Чернецький.