Три золота і чотири бронзи

З 5 по 7 квітня 2016 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась Універсіада Львівщини з греко-римської боротьби, де студенти нашого Університету ще раз підтвердили свою жагу до перемоги та високий клас боротьби.  Зокрема, перші місця  у своїх вагових категоріях посіли Владислав Ціпан (21 ФФВ),  Павло Білас (  2ФФВ) та Ростислав Хомин (32 ФС). Зовсім небагато для перемоги не вистачило Андрієві Блажейкові (53 ФФВ), Назару Василишину (3 ФР), Андрієві Зубку (21 ФФВ) та Петрові Біласу ( 53 ФФВ), які стали бронзовими призерами. Петро Білас поступився за вихід до фіналу Хомину Ростиславу. Хочеться відзначити Андрія Зубка та Назара Василишина за волю до перемоги, які з останніх сил долали опір старших та більш досвідчених суперників. Загалом у цьому році представники Львівського державного університету фізичної культури посіли друге загальнокомандне місце, отож хлопцям та їхнім наставникам є над чим працювати.