Три "золота" з Коломиї

У Коломиї відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед юнаків та дівчат, де змагалися атлети з 13 областей України. Тріумфальним був виступ першокурсників Львівського державного університету фізичної культури, які здобули три золоті медалі й у підсумку перемогу серед юнаків здобула команда Львівської області.

Студент другої групи факультету спорту Назарій Маляров у ваговій категорії до 66 кг став чемпіоном України, продемонструвавши результат 125 кг. Його одногрупник Андрій Манастирський змагався у ваговій категорії до 74 кг й підняв штангу вагою 165 кг, чим забезпечив собі безаперечну перемогу. З результатом 150 кг чемпіонство здобув першокурсник факультету фізичного виховання Віктор Гладкий, який виступав у ваговій категорії до 83 кг.

Окрім того, результати в жимі лежачи Манастирського Андрія та Гладкого Віктора стали найкращими в абсолютній першості серед учасників всіх вагових категорій чемпіонату України.

Вітаємо наших студентів з фейєричним виступом та бажаємо успіхів на міжнародній арені!