У Андрія Проценка – найкращий результат сезону

Студент Львівського державного університету фізичної культури, заслужений майстер спорту зі стрибків у висоту Андрій Проценко на Олімпіаді в Ріо показав свій найкращий результат сезону (2 м 33 см) й розділив з британцем Робертом Грабарзом четверте місце.Андрію зовсім трішки не вистачило у другій спробі, щоб взяти висоту 2 м 36 см. З третьою – у нього не склалося й тому Проценкові довелося задовільнитися четвертим місцем.

Бронзову медаль тут здобув титулований українець Богдан Бондаренко, котрий з перших спроб із запасом узяв 2.25 м і 2.33 м. А от 2.29 і 2.36 вирішив пропустити. Бондаренко сподівався взяти 2.38 м, але це у перших двох спробах у нього не вийшло. А на третю спробу українець не вийшов, перенісши її на 2.40. На той момент Дерек Друен з Канади вже взяв 2.38, тому ризик Богдана був цілком зрозумілий, адже третє місце від нього уже б нікуди не поділося. Перед стрибком нашого атлета Мутаз Есса Баршим з Катару тричі не зміг подолати 2.38 і завершив на цьому боротьбу. На жаль, планка на висоті 2.40 виявилася непідкореною Бондаренком і він завершив виступи на третій сходинці п’єдесталу.

Літні Ігри XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Легка атлетика
Стрибки у висоту. Чоловіки. Фінал: 1. Дерек Друен (Канада) – 2.38; 2. Мутаз Есса Баршим (Катар) – 2.36; 3. Богдан Бондаренко (Україна) – 2.33; 4. Андрій Проценко (Україна) – 2.33; 4. Роберт Грабарз (Велика Британія) – 2.33; 6. Ерік Кинард (США) – 2.33.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ