У Києві відбувся Кубок України зі спортивного й бойового самбо

З 8 по 11 вересня у м. Києві відбувся Кубок України зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат старшого віку. Що ж до самих змагань, то в них за трьома віковими категоріями заявилися представники 22 регіонів - близько 700 спортсменів, серед яких і шестеро представників ЛДУФК.

В перший день змагань срібну нагороду у яскравій, напруженій і безкомпромісній боротьбі виборов студент 22 групи факультету спорту Олександр Горбунов. Його одногрупник Тарас Кравчук посів третє місце. Підтримала переможний почин хлопців і студентка першого курсу 2 групи факультету спорту Мудрик Вікторія, яка у ваговій категорії до 65 кг здобула бронзову нагороду. У другий день змагань не було рівних студентці 31 групи факультету фізичного виховання Орчаковій Юлії яка виборола 1 місце у ваговій категорії до 56 кг.

Везіння та спортивного фарту невистачило студентам 22 групи факультету спорту Войциховському Артему (вагова категорія 74 кг) та Орєхову Олександру (вагова категорія 70 кг) 42 група факультету спорту. Які у підсумку посіли відповідно 5 та 7 місце.

Вітаємо спортсменів, особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту з успішним почином та бажаємо успіхів у подальшій змагальній діяльності.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ