У ЛДУФК святкували Міжнародний день студента

17 листопада 2016 року наш університет разом з усією світовою спільнотою святкував День студента. Дійство підготували студентський профспілковий комітет та культурно-мистецький відділ.

Концертну програму натхненно супроводжували ведучі – Вікторія Стадницька і Вікторія Василик.

В рамках святкового дійства кращих старост університету нагородили грамотами та подарунками. У почесному списку – Ольга Мисяк (факультет туризму, ІІІ курс), Михайло Скіряк (факультет фізичного виховання, ІV курс), Софія Смеричинстька (факультет спорту, ІІ курс), Марта Балух (факультет фізичної реабілітації, ІІІ курс). Відзначили й найактивнішого першокурсника – студента факультету туризму Андрія Пономаренка.

Пісенні привітання подарували солісти вокальної студії «Зоряна соната» культурно-мистецького відділу (режисер – Ольга Малерик). Співали талановиті студентки ІІІ курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства Анна Бондаренко і Мар’яна Трубич, яка виконала ще сольний танець. А також студентка ІІ курсу факультету спорту Роксоляна Фірта і студентки І курсу факультету туризму Василина Дмитраш і Вікторія Василик.

Яскраві номери представили вихованці Театру спорту ЛДУФК (керівники – Аліна та Михайло Сениці). Виступили лауреати фестивалів та конкурсів в Україні, Словаччині та Польщі, юні акробатки, кандидати у майстри спорту зі спортивної акробатики, призери міжнародних змагань та першості України Анастасія Гринько та Емілія Бахтіярова. В акробатичній шоу-композиції витончену майстерність продемонстрували студенти кафедри гімнастики – учасники чемпіонату Європи, призери всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивної акробатики – Майстер спорту України Денис Лопатін та кандидат у майстри спорту Андрій Олійник.

Динамічний танець «Фанк» виконали студентки кафедри хореографії та мистецтвознавства Софія Завадська, Анна-Олена Савка, Ірина Кульчицька, Марія Беновська, Лілія Моготкова, Анна Бондаренко, Анастасія Каневська.

Надзвичайно проникливо прозвучали пісні у виконанні Роксоляни Фірти. Піснею  «Закрили твої очі» виконавиця торкнулася найболючішого в нашому серці: «Вся земля на колінах. Страшно, коли не бачиш сина». Адже, багато українських студентів і молодих людей воюють на кривавій лінії неоголошеної війни. Ціною власного життя вони дають нам можливість жити, навчатися, мріяти, любити… Пронеслася хвилею «Молитва за Україну», в якій сплелися найщиріші почуття: «Моя Україно, ти тільки почуй своє дитя».

Завершився вечір музичним привітанням аспіранта кафедри туризму Віталія Козового. Також під час концерту в лотереї було розіграно квитки в кіно. А ще найактивнішому вболівальнику подарували смачний тортик.

Студентське свято пройшло в динамічному ритмі, у в’язанці української пісні, яка оксамитовими пелюстками торкнулася серця кожного студента, щоб розбудити в ньому силу і натхнення до нових спортивних, навчальних, наукових і зрештою державотворчих вершин.

Бо ж прозвучала думка, що в студентів два свята: День студента і кожен день. Отож, залишилося ще стільки святкових днів! Віват, студенти спортивного вишу! Плекайте час навчання і зростання, пишіть конспекти, аналізуйте все і пам’ятайте: хто був студентом, той був закоханий в життя, оздоблене подіями щодня.

Іванна Литвинець

культурно-мистецький відділ