У ЛДУФК відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти

31 серпня у Львівському державному університеті фізичної культури провели урочистості із нагоди початку нового навчального року. Найбільше цього дня хвилювалися першокурсники, які переступили поріг омріяного вишу і стали частиною великої та дружньої сім’ї. Урочиста церемонія посвяти у студенти розпочалася о дванадцятій годині і проходила в актовому залі університету.

Студенти університету урочисто внесли державний прапор України та прапор Львівського державного університету фізичної культури.

В залі зібралося безліч гостей, серед яких були першокурсники, їхні батьки та професорсько-викладацький склад університету. Неабияке приємне враження на усіх присутніх справили виступи Театру спорту ЛДУФК під керівництвом Аліни та Михайла Сениці. Вражаючі номери стали родзинкою свята, і це не дивно, адже на сцені виступали справжні професіонали свої справи.

Ректор університету, професор Євген Никодимович Приступа, привітав першокурсників із правильним вибором навчального закладу та зазначив: «Сьогодні Ви стали студентами найкращого вишу, недаремно наш університет називають зоряним, адже тут викладають та навчаються зірки. Я переконаний, що й Ви будете старанно навчатися та здобувати перемоги». По закінченню привітального слова Євгена Никодимовича прозвучав Гімн України.

Гучними оплесками зал зустрічав бронзового призера XXXI Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро, студента Львівського державного університету фізичної культури Тараса Міщука. Спортсмен подякував викладачам ЛДУФК і пообіцяв, що й надалі прославлятиме рідний університет.

Після цього до привітального слова було запрошено заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Підлісного, який побажав першокурсникам знань, терпіння та сили.

Серед гостей свята також були начальник  управління  молоді  та  спорту Львівської  облдержадміністрації Юрій  Майборода, голова НОК України у Львівській області Юрій Турянський та директор Львівського державного училища фізичної культури Степан Родак. З їхніх вуст лунали привітання та багато теплих слів про досягнення обраного вишу.

Після цього очільник відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський вручив нагороди студенту ЛДУФК Тарасу Міщуку та його тренеру – Роману Бундзі.

Сюрпризом для гостей стала пісенна композиція «Батьківщина» у виконанні випускниці ЛДУФК факультету фізичної реабілітації Соломії Мильчук. Приємно здивував першокурсників та усіх присутніх виступ чемпіонки України з белі–денсу, студентки 4 – го курсу кафедри хореографії Катерини Комар. Її пластика, динамічність та краса зачарували всіх.

Далі декани факультетів нашого університету вручили символічні Залікові книжки № 1 студентці факультету фізичного виховання Братковській Юліані, студентові факультету спорту Шеремету Роману, студентці факультету фізичної реабілітації Старецькій Надії та студентці факультету туризму Феджазі Софії.

На закінчення урочистої церемонії на сцену були запрошені проректори та завідувачі випускних кафедр університету, аби першокурсники мали змогу познайомитися із кожним з них.

За традицією о другій годині всі зібралися в Соборі Святого Юра на Молебень за здоров’я та Божу допомогу у навчанні першокурсникам та усім студентам Львівського державного університету фізичної культури.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ