У ЛДУФК нагородили найкращих випускників

30 червня 2016 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося нагородження цьогорічних найкращих випускників.

Дипломи отримали найкращі студенти-вупискники ЛДУФК - факультет спорту: Лахман Вероніка, Куречко Галина, Ясінська Надія; факультет фізичного виховання: Кибало Ірина, Білінська Анна-Христина, Чорненька Маріанна; факультет фізичної реабілітації: Чеховський Павло, Мильчук Соломія, Огородник Сніжана, Максимів Оксана; факультет туризму: Недзвецька Юлія, Прохира Марта та Мельник Максим.

Більшість з випускників рекомендовані до вступу в аспірантуру, адже за час навчання в університеті показали високі результати не лише у спорті, а й у навчанні.

Ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Никодимович Приступа зазначив, що саме завдяки найкращим студентам та деканам університет посів п’яте місце у рейтингу Львівщини. Також ректор привітав випускників з важливою подією у їхньому житті і побажав наполегливості та успіхів у всіх починаннях.

Зі словами подяки звернулися й випускники, подякувавши рідному університету за незабутні роки навчання.