У ЛДУФК відбулося відкриття "Стіни пам’яті"

21 листопада в День Гідності та Свободи, в головному корпусі нашого університету відбулося відкриття "Стіни пам’яті" на честь Героя Небесної Сотні, Героя України, випускника Львівського державного університету фізичної культури Анатолія Жаловаги.

Анатолій Жаловага народився 13 березня 1980 року в м. Львові. Закінчив Львівське училище фізичної культури, а згодом і Львівський державний університет фізичної культури. Кандидат у майстри спорту з гандболу. Зі  своєю  командою неодноразово виступав на європейських змаганнях.

20 лютого рідні не змогли додзвонитися до Анатолія, а ввечері побачили його ім’я в списках загиблих.

У відкритті взяли участь студенти, викладачі, представники спортивної громадськост, а також батько Героя Григорій Жаловаги.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув на Майдані.

Після цього до усіх звернувся ректор ЛДУФК Євген Приступа: «Герої Небесної Сотні віддали своє життя за нашу свободу, за вільне та європейське майбутнє. Це правда, що Герої не вмирають! Слава Героям! Слава Україні!».

Заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана Вацеба зазначила, що «Стіна пам’яті», котра сьогодні з’явилася у ЛДУФК означає, що пам'ять про Анатолія буде разом з нами завжди. Нехай його ім’я буде дороговказом до світлого, європейського майбутнього.

До слова було запрошено батька Героя Григорія Петровича, котрий зі сльозами на очах розповів про свого сина, його патріотизм та любов до України.

Григорій Жаловага подякував усім присутнім за те, що пам’ятають його сина: «Я надзвичайно вдячний, що пам'ять про мого сина живе і його не забувають». Батько Анатолія Жаловаги побажав усім безмежної віри в те, що ми, все ж таки, житимемо в європейській державі та подарував ЛДУФК книгу про Анатолія, в якій і розповідається про Героя Небесної Сотні.

Викладач ЛДУФК Валерій Мельник, який разом навчався з Героєм Небесної Сотні розповів, що Анатолій залишився в його пам’яті, як людина честі та гідності, а головне наше завдання – завжди пам’ятати Анатолія, адже Герої не вмирають!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ