У ЛДУФК відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії»

29 вересня – 1 жовтня в університеті відбувся міжнародний семінар з фізичної реабілітації на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії». Участь у ньому взяло загалом понад 50 осіб, серед них делегації з Жешувського університету (Польща), Університету Павла Йозефа Шафарика (Кошіце, Словаччина), Клініки Бухгольц і Вінзен (Вінзен, Німеччина).

Було виголошено 12 доповідей, які стосувались тематики фізичної терапії пацієнтів з різноманітними порушеннями опоно-рухового апарату, фізичної терапії осіб похилого віку, фізичної терапії осіб з порушенням діяльності серцево-судинної та дихальної систем. В обговоренні доповідей активну участь приймали магістранти і аспіранти університету спеціальності «Фізична реабілітація», представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені А.Крупинського, навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

На згадку про семінар нашим зарубіжним партнерам було подаровано пам’ятні медалі до 70-річчя ЛДУФК. Учасниками було відзначено високий рівень підготовки і проведення семінару.