У львівському дербі баскетболістки ЛДУФК двічі обіграли «Політехніку»

Турнірна доля у п’ятому турі Чемпіонату України з баскетболу сезону-16/17 серед жіночих команд Вищої ліги звела в очному протистоянні два львівські клуби – «Політехніку» та «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».

В обох поєдинках, що відбулися на паркеті спорткомплексу Національного університету «Львівська політехніка», перемогли представниці Львівського державного університету фізичної культури.

У першому матчі підопічні Ірини Кленіної та Ігоря Романчука з перших хвилин диктували господаркам свої умови і лише в заключній чверті, маючи на її старті перевагу у 22 пункти, дозволили собі дещо скинути оберти. Втім, дівчата з «Політехніки» цим не надто скористалися – скоротили розрив лише на два очки. У підсумку фінальна сирена зафіксувала перемогу «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» з рахунком 59:39 (19:11, 16:10, 14:6, 10:12).

Найрезультативнішим гравцем першої зустрічі стала Вікторія Бабіч. Легкий форвард «інфізу» принесла до скарбнички своєї команди 26 очок.

Наступного дня результативність Вікторії була рівно удвічі меншою – в її активі 13 набраних очок. Однак при цьому слід відзначити 15 підборів у виконанні Бабіч, яка в такий спосіб оформила «дабл» (13 очок + 15 підборів).
«Дабл» оформила й Катерина Сакаліна (18 очок + 10 підборів), яка разом із Анжелікою Зволяк стали найрезультативнішими гравцями другої частини львівського дербі – в обох дівчат по 18 закинутих очок.

Загалом же другий матч завершився розгромною перемогою баскетболісток «ЛДУФК-СКІФ-Спартак». А найкращим свідченням тотальної переваги команди «інфізу» є більше, ніж подвійна підсумкова перевага у рахунку – 79:38 (21:6, 20:10, 21:6, 17:16).

Після цих двох перемог команда Ірини Кленіної та Ігоря Романчука піднялася на четвертий рядок турнірної таблиці Вищої ліги Чемпіонату України сезону-16/17.

Додамо, що свої наступні матчі в національній першості баскетболістки «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» проведуть уже в Новому році. 16 і 17 січня 2017 року на домашньому паркеті вони прийматимуть команду ОНМУ-ВІМАР з Одеси.