У новому рейтингу кращих шахісток світу Анна Музичук утримує третю позицію

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оприлюднила оновлений рейтинг найкращих гросмейстерів планети. Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук зберегла за собою третю сходинку. Попри те, що у жовтні лідер національної збірної України не зіграла жодної партії, наздогнати її не зумів ніхто.

Перші два місця у жіночому рейтингу окупували китаянки. Хоу Іфань йде першою (2635), а Ю Веньюн – другою (2580).

В Анни Музичук 2561 пункт. Чемпіонка світу 2015 року, також випускниця ЛДУФК Марія Музичук перебуває на восьмому місці (2532), харків’янка Анна Ушеніна йде 27-ою, одеситка Наталя Жукова – 32-ою, а Інна Гапоненко з Херсону – 55-ою.

У чоловічому рейтингу ФІДЕ найкращим серед українців залишається Павло Ельянов. Порівняно з попереднім рейтингом харків’янин покращив свої позиції і повернувся у ТОП-20.

Нині Ельянов є 16-м у світі. Львів’янин, ще один випускник тоді ще Львівського державного інституту фізичної культури Василь Іванчук помітно піднявся в порівнянні з попереднім рейтингом і з 31-го місця перемістився на 23-є.

Також у ТОП-100 входить Руслан Пономарьов (36 місце), Юрій Криворучко (38), Антон Коробов (52), Олександр Арещенко (72) і Андрій Волокітін (79).

www.zik.ua   

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ