У загальному заліку Кубка світу Олена Підгрушна піднялася на сьоме місце

Учора. 21 січня, в італійському Антхольці відбулася стартова гонка шостого етапу Кубку світу-15/16 з біатлону - спринт, де аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна фінішувала з п’ятим результатом.

Капітану збірної України не вистачило всього п’ять секунд, аби зійти на п’єдестал пошани. Підгрушна стартувала у цій гонці першою, що є не зовсім хорошим моментом у спринті. Це відзначали і біатлонні експерти, і наші тренери, які вважали, що Олені буде важко психологічно, адже не буде орієнтиру, і лідер нашої збірної сама змушена буде задавати собі темп.

Однак на справі вийшло не так усе і страшно, як це малювали напередодні. Звичайно, Підгрушна не мала найкращу швидкість, але закривши перші п’ять мішеней, вона відставала від Доротеї Вірер на 18 секунд. За відсутності Лаури Дальмайєр, яка занедужала, саме італійка взяла на себе роль найшвидшої, цілком претендуючи на нагороди.

Наша спортсменка також могла зійти на п’єдестал, але один неточний постріл на «стійці» відкинув її на восьме місце після другої стрільби. Проте Олена не здалася та видала чудове останнє коло, до чого ми вже починаємо звикати у цьому сезоні. Українка ходом випередила Оберхофер, Віткову та Соукалову. І це, нагадаємо, не маючи часового орієнтиру. Лише три секунди не вистачило, щоб дістати француженку Анаїс Бескон, і п’ять – щоб стати «бронзовою» у цій гонці.

Після вчорашнього спринту Олена Підгрушна у загальному заліку Кубка світу-15/16 випередила Тіріл Екхофф з Норвегії. Тепер капітан збірної України займає сьому сходинку.


Кубок світу-2015/16 з біатлону
Жінки. Загальний залік
(станом на 22 січня)
1. Габріела Соукалова (Чехія) – 643
2. Марі Дорен-Абер (Франція) – 576
3. Франциска Гільдебранд (Німеччина) – 542
4. Доротея Вірер (Італія) – 516
5. Лаура Дальмайєр (Німеччина) – 485
6. Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) – 459
7. Олена Підгрушна (Україна) – 413
8. Вероніка Віткова (Чехія) – 406
9. Тіріл Екхофф (Норвегія) – 403
10. Ольга Подчуфарова (Росія) – 389
11. Юлія Джима (Україна) – 374
...25. Ольга Абрамова (Україна) – 204
...40. Валя Семеренко (Україна) – 97
...45. Наталія Бурдига (Україна) – 54
...56. Ірина Варвинець (Україна) – 28
...63. Надія Бєлкіна (Україна) – 21


За матеріалами: zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ