У загальному заліку Олена Підгрушна знову сьома

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна знову опинилася на сьомій позиції у загальному заліку Кубка світу з біатлону сезону-15/16. Його сьомий етап відбувається у канадському Кенморі.

5 лютого, в рамках сьомого етапу Кубка світу Олена Підгрушна тріумфувала в жіночій спринтерській гонці на дистанції 7.5 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах. Ця перемога стала другою в кар’єрі нашої біатлоністки, яка продемонструвала чудову швидкість і відмінну стрільбу навіть незважаючи на вітер, який зіпсував гонку для багатьох інших спортсменок.

Крім того, Олена Підгрушна виступила у спринті як чудовий тактик: українка перше коло пройшла досить обережно, без зайвої метушні завершила стрільбу лежачи, після чого додала у швидкості і вже після «стійки» йшла з третім результатом з відставанням від лідера в трохи більше, ніж 15 секунд.

Олена на фініші не просто відіграла своє відставання від польської спортсменки Крістіни Гузік, але і випередила її на 7.5 секунди, завершивши гонку впевненою перемогою.

Додамо, що у Підгрушної це вже третя нагорода в нинішньому сезоні. Раніше Олена зайняла третє місце в індивідуальній гонці та третє місце в спринті на етапі у Естерсунді.

За матеріалами: champion.com.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ