Україна не дісталася чвертьфіналу

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко разом з подругами по збірній України Анастасією Павловою та Лідією Січеніковою не змогла подолати стадію 1/8 фіналу олімпійського турніру у Ріо-2016, поступившись збірній Японії – 2:6.

Перший сет наші лучниці виграли (54:53), тому були реальні сподівання на прохід у наступний раунд. Однак кілька помилок у наступних трьох сетах залишили українок за бортом змагань. Тепер збірна України може сподіватися на медалі у цьому виді спорту лише в індивідуальних змаганнях.
Зазначимо, що жіноча збірна України завершила кваліфікацію восьмою.

Літні Ігри XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Стрільба з лука
Жінки. Командні змагання
1/8 фіналу: Японія – Україна – 6:2 (53:54, 55:54, 54:53, 55:53)

Особистий турнір. 1/32 фіналу: 8 серпня: Вероніка Марченко – Лаура Нурмсалу (Естонія); 9 серпня: Лідія Січенікова – Хатуна Наріманідзе (Грузія); 10 серпня: Анастасія Павлова – Луіза Сайдієва (Казахстан).