Українська «бронза» без Яни Шемякіної

Українська жіноча збірна з фехтування на шпагах на першому етапі Кубка світу без олімпійської чемпіонки, аспірантки Львівського державного університету фізичної культури Яни Шемякіної, котра наразі відпочиває, виборола «бронзу». До цього успіху безпосередньо долучилися й учасниці Олімпіади-2016 – випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова та студентка ЛДУФК Ксенія Пантелєєва (51 гр., ФС), котрі змагалися в одній команді з Оленою Кривицькою та Фейбі Бежурою.

У турі прямого вибування командних змагань українки стартували під восьмим номером і у 1/8 фіналу здобули першу перемогу над збірною Японії з рахунком 45:37. Далі у чвертьфіналі в напруженому протистоянні з німкенями українські шпажистки вирвали перемогу в суперниць в додатковий час, вигравши свій пріоритет. У фінал змагань Ксенію Пантелєєву, Анфісу Почкалову, Фейбі Бежуру і Олену Кривицьку не пустили майбутні переможці етапу Кубка світу естонки, що обіграли українок з рахунком 45:23.

У поєдинку за «бронзу» турніру збірна України без особливих труднощів розібралася з китаянками, закінчивши зустріч з рахунком 45:34 на свою користь. Варто зазначити, що це перша медаль для України на міжнародній арені в дорослій віковій категорії в сезоні 2016/2017.

Шпага жіноча (командні): 1 м. Естонія; 2 м. Франція; 3 м. Україна.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ