Український прапор замайорів у Ріо

Український прапор урочисто підняли в олімпійському селищі Ріо-де-Жанейро 31 липня о 17.30 за бразильським часом (23.30 – за Києвом). Традиційна церемонія підняття державних прапорів країн-учасниць передує офіційному відкриттю кожних Олімпійських ігор і символізує готовність олімпійців країни до участі в Іграх.

Церемонії проводяться за певним протоколом і тривають близько 30 хвилин, збираючи одночасно різні за кількістю спортсменів Олімпійські команди з різних континентів. Разом з прапором України в Олімпійському селищі під час урочистої церемонії підняли прапори таких країн, як Уругвай, Іран, Болівія та Кайманські острови.

У рамках церемонії підняття державних прапорів за участю спортсменів, тренерів, офіційних осіб та керівників Національних олімпійських комітетів пролунали гімни країн. Також з офіційним привітанням учасникам Ігор виступив мер олімпійського селища Ріо і відбувся обмін символічними олімпійськими сувенірами.

Отож, 5 серпня у бразильському Ріо-де-Жанейро стартує найграндіозніша спортивна подія чотириріччя – Ігри XXXI Олімпіади. 206 українців змагатимуться у 27 видах спорту.

 www.noc-ukr.org

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ