Універсіада Львівщини

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури з плавання посіла І-е загальнокомандне місце на змаганнях за програмою «Універсіада Львівщини – 2016».

Цьогоріч вперше студентські змагання відбувалися в аквапарку «Пляж». На його голубих доріжках нагороди виборювали понад 100 плавців з львівських ВНЗ.

Спортсмени змагалися на різних дистанціях і різними стилями плавання. Проте, серед 30-ти дистанцій та 4-х естафет, що були в програмі змагань, наші студенти вибороли перемогу на 21-й дистанції та у 2-х естафетах.

ВІтаємо з успіхом кафедру водних та неолімпійських видів спорту ЛДУФК. Ось імена наших переможців та призерів:

Чухніна Світлана, Кирик Марина, Тарасенко Дарина, Лащенко Вікторія, Северенюк Анна, Батрак Зінаїда, Білінська Анна, Ясінська Надія, Сусол Олена, Вікторова Ксенія, Барабаш Денис, Мельник Мирослав, Садчіков Олександр, Серховець Дмитро, Скульський Олександр, Балюк Дмитро, Рудницький Володимир, Гуменюк Віталій.