Урочиста Академія факультетів з нагоди 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури

У вівторок, 1 березня, в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася урочиста Академія факультетів ЛДУФК з нагоди 70-річчя від дня заснування вишу. Упродовж 70-річної знаменної історії цього навчального закладу доленосними стали сотні досягнень колективу викладачів і студентів.

Ведучі заходу – старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК Ірина Гузенко та аспірант факультету туризму Віталій Козовий – з перших хвилин урочистості створили для глядачів святкову атмосферу у царині навчання, спортивних досягнень та успіхів.

До вітального слова запросили проректора з навчальної та виховної роботи, професора Федора Музику; декана факультету фізичної реабілітації, доцента Мирославу Данилевич; декана факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти, доцента Олега Сидорка. А державний гімн України виконала співачка Львівської опери Мар’яна Мазур, голос якої звучав під час професійного боксерського поєдинку за участю аспіранта нашого університету Олександра Усика. Гімн Львівського державного університету фізичної культури (слова професора Олега Гриніва, музика і аранжування Андрія Мильчука) виконала магістрантка факультету фізичної реабілітації Соломія Мильчук.

Високий професіоналізм підтвердила своїм виступом збірна команда ЛДУФК, призери чемпіонату України з аеробіки та фітнесу – студентки кафедри гімнастики факультету фізичного виховання Ірина Кибало, Ірина Анніч, Ірина Сергієнко, Яна Заєць, Марина Пенкель; студентка факультету спорту Марта Заленжна; учасник чемпіонату Європи зі спортивної акробатики, майстер спорту, студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Денис Лопатін та призер міжнародних змагань, кандидат у майстри спорту, першокурсник цього ж факультету Андрій Олійник.

Особливу симпатію глядачів завоювали срібні призерки Універсіади України з художньої гімнастики, кандидати у майстри спорту, студентка ІІ курсу факультету спорту Софія Шиманська та студентка ІІІ курсу факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти, Росина Лілі Нгуен. Не перестають нас приємно дивувати й призери Всеукраїнських змагань Анастасія Гринько та Юстина Промкіна; срібні призери міжнародних змагань Гран-прі зі спортивної акробатики ім. Станіслава Героня, переможці відкритого Всеукраїнського турніру пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого, жіноча група – Анна Мисишин, Тетяна Каськів та Олеся Андріївська і переможці першості України-2015, бронзові призери міжнародних змагань Гран-прі зі спортивної акробатики ім. Станіслава Героня, переможці відкритого Всеукраїнського турніру пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого, змішана пара Ігор Дурняк і Яна Коверко (керівники фрагментів, які продемонстрував Театр спорту – викладачі кафедри гімнастики Аліна Сениця, Михайло Сениця, Ірина Руда та Ірина Кокоть).

Своєрідністю виконавського стилю з-поміж інших вирізнялася студентка  II курсу факультету фізичного виховання Анна Бондаренко. Захоплюючим і яскравим був танець студенток кафедри хореографії та мистецтвознавства Мар’яни Трубич та Анастасії Каневської (викладач – Андрій Бойко).

Родзинкою урочистості стали виступи аспірантів факультету туризму Павла Кучера, Віталія Козового та студента 5-го курсу факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти Володимира Дяківа (керівник вокальної студії «Зоряна соната» культурно-мистецького відділу ЛДУФК Ольга Малерик). Уже згадувана співачка Львівської опери Мар’яна  Мазур ще й виконала кілька естрадних пісень, які викликали у глядачів шквал оплесків.

Загалом, усіх учасників святкового концерту об’єднала єдина ідея пошани і любові до спорту, мистецтва й, звісно, до свого Університету. Авторами сценарію та режисерами-постановниками урочистої Академії були старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко та режисер культурно-мистецького відділу Ольга Малерик. Феєрверки і святкове конфетті забезпечив директор агенції «Піролев» Андрій Козовий.

На завершення зазначимо, що це лише перший урочистий захід, яких у межах святкування 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури відбудеться ще багато – неординарних і цікавих. То ж усе лише розпочинається…

Організаційний комітет