Василю Кременю присвоєно звання почесного доктора ЛДУФК

7 червня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося засідання вченої ради, під час якого було присвоєно звання Doctor Honoris Causa доктору філософських наук, професору, академіку Національної академії наук України Василю Григоровичу Кременю.

Плідна праця Василя Григоровича Кременя з розбудови вітчизняної освіти відзначена багатьма державними нагородами: орденом Ярослава Мудрого V ступеня, орденом «За заслуги» І, ІІ і ІІІ ступенів, орденом преподобного Нестора Літописця та іншими. Він удостоєний Державної премії України в галузі науки і техніки, Міжнародної премії ім. Г.С. Сковороди, премії НАН України ім. М.І. Костомарова.

Це далеко не повний перелік всіх його нагород і заслуг. Але найціннішим для нього є те, що він, перебуваючи на високих державних та академічних посадах, залишається вчителем в широкому розумінні цього слова, адже й далі продовжує навчати студентів, аспірантів, докторантів, педагогів не тільки педагогічної мудрості, але й життю.

Отож, вітаємо Василя Григоровича Кременя з присвоєнням цього почесного звання!