Вероніка Марченко – чемпіон Європи

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко здобула дві золоті медалі чемпіонату Європи у Великобританії. У фіналі особистого турніру вона переконливо здолала росіянку Татьяну Дашидоржієву (7:1), а в складі збірної України – команду Грузії – 54:52.

Разом із Веронікою Марченко у «золотому» складі ЧЄ-2016 стріляли Анастасія Павлова та Лідія Січеннікова. Бронзові медалі у активі збірної Німеччини.

Ще одну медаль до скарбнички України поклав змішаний дует – Анастасія Павлова-Віктор Рубан, які повертаются додому із бронзовою нагородою. У боротьбі за третє місце Рубан і Павлова стріляли влучніше за представників Туреччини – 5:3 (37:32, 33:34, 39:38, 37:37).

Відтак, збірна України у медальному заліку чемпіонату Європи стала найкращою, випередивши команди Норвегії та Росії.