Вероніка Марченко – найкраща спортсменка травня в Україні

За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав найкращою спортсменкою місяця в Україні дворазову чемпіонку Європи зі стрільби з лука, студентку Львівського державного університету фізичної культури Вероніку Марченко.

Головний тренер збірної України зі стрільби з лука Віктор Сидорук та особистий наставник спортсменки Марія Гавелко удостоєні звання найкращих тренерів травня.
На чемпіонаті Європи у британському Ноттінгемі вихованка львівської школи стрільби з лука Вероніка Марченко продемонструвала блискучий результат, зробивши "золотий дубль". Спершу медаль найвищого ґатунку талановита спортсменка виборола у командних змаганнях разом з колегами по збірній Анастасією Павловою та Лідією Січеніковою, після чого здобула впевнену перемогу в індивідуальній першості.