Вероніка Марченко замовляє квитки на Ріо

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко у складі збірної України зі стрільби з лука перемогла на заключному олімпійському кваліфікаційному турнірі в Анталії й тепер готуватиметься до старту на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Разом із Веронікою Марченко командну ліцензію для України завоювали Анастасія Павлова та Лідія Січеннікова. У кваліфікації наші дівчата показали лише 5-й результат, але в основному турнірі стріляли відмінно. У 1/8 фінала підопічні Віктора Сидорука перемогли датчанок (6:0), у чвертьфіналі – сильну збірну США (6:2), а в півфіналі – Естонію (5:3). У фіналі перед українками не встояла й італійська команда – 5:1.

Отож, вітаємо українських дівчат із достойним виступом і завойованою командною ліцензією. Побажаємо такого ж «золотого» виступу і на Олімпіаді в Ріо.

Чоловіча збірна України, кольори якої захищав студент ЛДУФК Георгій Іваницький, на жаль, не змогла подолати 1/8 фіналу, поступившись команді Малайзії. Відтак, Україна залишилася без командної ліцензії, маючи в активі лише особисту перепустку в Ріо, яку виборов досвідчений Віктор Рубан.