Вероніка Марченко змагатиметься на Самбадромі

Головний тренер збірної України зі стрільби з лука Віктор Сидорук розповів прес-службі Національного олімпійського комітету про підготовку лучників в олімпійському Ріо-де-Жанейро. До речі, саме стрілки із лука першими серед українських спортсменів розпочнуть змагання на Олімпійських іграх. Стартують вони вранці 5 серпня ще до офіційної церемонії відкриття Ігор.

«Протягом трьох днів тренуємось на олімпійській арені. До речі, розташована вона на Самбодромі, де відбуваються фестивалі та паради із самбо. Поруч і всесвітньо відома статуя Ісуса Христа. Добиратись від олімпійського селища далеченько – дорога в один бік займає близько години. Тому з урахуванням цього перейшли на режим одного подовженого тренування замість того, щоб двічі долати тривалу дорогу», – розповів Віктор Сидорук.

«Раніше ми змагались на цьому стрільбищі. Тоді були зауваження, зокрема щодо рівності покриття. Зараз внесені корегування, поклали рівне синтетичне покриття. Наразі в Ріо тренується небагато команд. Багато суперників можуть приїхати за пару днів до старту. Основне наше завдання – за ці дні підвести спортсменів до оптимальних кондицій саме до старту змагань, 5 серпня», – зазначив Віктор Сидорук.

Отож, змагатиметься на олімпійському Самбадромі й львівська лучниця, студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ