VI Кубок зі спортивного «Що? Де? Коли?»

У понеділок, 23 травня 2016 року відбувся VІ Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 15 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. В турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету, команда аспірантів, а також вперше в історії нашого турніру одразу дві команди, склади яких були сформовані з числа працівників нашого університету.


Змагання були доволі динамічні, до того ж їх супроводжувала музика з відомої усім телепередачі «Що? Де? Коли?», роздатковий матеріал, оперативний підрахунок правильних відповідей із виведенням поточних результатів на екран, а також кульмінація змагань – чорний ящик, що з’явився на заключному запитанні.
Спонсором змагань виступив профспілковий комітет студентів ЛДУФК. Асистентами в залі були студентки з факультету туризму Юля Тарасюк і Анна Івашина. Професійне суддівство забезпечили старший диспетчер факультету туризму Ольга Радзімовська, а також професійний гравець зі «Що? Де? Коли?» Іван Грабовський. Уже вшосте поспіль організатором та ведучим цих інтелектуальних змагань був Андрій Синиця.

Гра виявилася доволі запеклою. Вона відбувалася у двох заліках – студентському і загальному. В першому з них могли брати участь лише команди, сформовані з числа студентів одного й того ж факультету нашого університету, в другому – окрім студентських команд, ще й команди, сформовані з числа працівників і випускників ЛДУФК.


Впевнену перемогу в студентському (й водночас загальному заліках) вдалося здобути команді «Клапан» – єдиній команді, яка представляла факультет фізичного виховання. У її складі було п’ятеро четвертокурсників – капітан Андрій Онишків і гравці – Юрій Слівінський, Віталій Милькус, Володимир Поповичик і Андрій Кравець. Тим самим вони продовжили звитягу тричі непереможної у 2012–2014 рр. в Кубку ЛДУФК команди «Олімп» з їхнього рідного факультету.


Друге місце посіла команда магістрантів факультету фізичної реабілітації «Циклопентанпергідрофенантрен», минулорічний чемпіон нашого турніру. У складі цієї команди було лише четверо гравців: капітан – Олег Гергіль і гравці – Андріана Новосад, Микола Свищ і Денис Дмитрів.


Третє місце посіла команда-дебютант «1.618» з факультету фізичної реабілітації. У її складі були третьокурсники Богдан Костик (капітан), Олег Іванов, Ірина Барабаш, Остап Томашівський, Дмитро Сливка й Олег Городецький.


Граючи лише в чотирьох, чим даючи суттєву фору студентським командам, у загальному заліку команда «Опришки» на чолі з Іванною Литвинець і гравцями Антоном Литвинцем, Оленою Падовською і Богданом Виноградським виборола друге місце в загальному заліку.

Команда «Semper tiro» Івана Гуля захопивши ініціативу на старті й проводячи постійні ротації по ходу турніру, в кінці дещо збавила оберти, посівши у підсумку сьоме місце в загальному заліку.
П’ять кращих команд, а також найбільш креативні команди, які брали відповіді на найскладніші запитання, за сприяння голови профкому Юрія Ляховчука нагородили цінними призами, призерів – медалями, грамотами й двома тортами. А переможець отримав ще й VІ Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?».

Результати VІ Кубка Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли? 201

 
Команда Факультет Очки Рейтинг

Місце

Клапан (кап. Андрій Онишків) збірна (43, 44 ФВ) 21 201 1
Опришки (кап. Іванна Литвинець) працівники університету 19 191 2
Циклопентанпергідрофенантрен (кап. Олег Гергіль) 52 мФР 18 173 3
1.618 32 ФР 17 167 4
Tour-band (кап. Анастасія Ониськів) збірна (41-т, 42-т) 13 123 5
Брейнозаври (кап. Юрій Гаргас) 33 ФР 13 120 6
Semper tiro (кап. Іван Гуль) працівники університету 12 111 7
NOVA (кап. Юрій Заставський) 21-т 11 100 8
MAFIA (кап. Сергій Смирновський) аспірантура 9 80 9
Снайпери (кап. Анастасія Скуренок) 22-т 8 74 10-11
Яремчук і команда (кап. Юрій Яремчук) 31 ФР 8 74 10-11
Comissario Cattani (кап. Михайло Симко) збірна (ФТ) 8 73 12
Загубились (кап. Роман Кізима) збірна (ФТ) 8 72 13
Авангард (кап. Віолетта Поправка) збірна (ФС) 6 56 14
Ніщо, ніде, ніколи (кап. Ірина Пташкіна) 31 ФР 5 49 15

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ