VI Кубок зі спортивного «Що? Де? Коли?»

У понеділок, 23 травня 2016 року відбувся VІ Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 15 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. В турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету, команда аспірантів, а також вперше в історії нашого турніру одразу дві команди, склади яких були сформовані з числа працівників нашого університету.

Змагання були доволі динамічні, до того ж їх супроводжувала музика з відомої усім телепередачі «Що? Де? Коли?», роздатковий матеріал, оперативний підрахунок правильних відповідей із виведенням поточних результатів на екран, а також кульмінація змагань – чорний ящик, що з’явився на заключному запитанні.
Спонсором змагань виступив профспілковий комітет студентів ЛДУФК. Асистентами в залі були студентки з факультету туризму Юля Тарасюк і Анна Івашина. Професійне суддівство забезпечили старший диспетчер факультету туризму Ольга Радзімовська, а також професійний гравець зі «Що? Де? Коли?» Іван Грабовський. Уже вшосте поспіль організатором та ведучим цих інтелектуальних змагань був Андрій Синиця.

Гра виявилася доволі запеклою. Вона відбувалася у двох заліках – студентському і загальному. В першому з них могли брати участь лише команди, сформовані з числа студентів одного й того ж факультету нашого університету, в другому – окрім студентських команд, ще й команди, сформовані з числа працівників і випускників ЛДУФК.

Впевнену перемогу в студентському (й водночас загальному заліках) вдалося здобути команді «Клапан» – єдиній команді, яка представляла факультет фізичного виховання. У її складі було п’ятеро четвертокурсників – капітан Андрій Онишків і гравці – Юрій Слівінський, Віталій Милькус, Володимир Поповичик і Андрій Кравець. Тим самим вони продовжили звитягу тричі непереможної у 2012–2014 рр. в Кубку ЛДУФК команди «Олімп» з їхнього рідного факультету.

Друге місце посіла команда магістрантів факультету фізичної реабілітації «Циклопентанпергідрофенантрен», минулорічний чемпіон нашого турніру. У складі цієї команди було лише четверо гравців: капітан – Олег Гергіль і гравці – Андріана Новосад, Микола Свищ і Денис Дмитрів.

Третє місце посіла команда-дебютант «1.618» з факультету фізичної реабілітації. У її складі були третьокурсники Богдан Костик (капітан), Олег Іванов, Ірина Барабаш, Остап Томашівський, Дмитро Сливка й Олег Городецький.

Граючи лише в чотирьох, чим даючи суттєву фору студентським командам, у загальному заліку команда «Опришки» на чолі з Іванною Литвинець і гравцями Антоном Литвинцем, Оленою Падовською і Богданом Виноградським виборола друге місце в загальному заліку.

Команда «Semper tiro» Івана Гуля захопивши ініціативу на старті й проводячи постійні ротації по ходу турніру, в кінці дещо збавила оберти, посівши у підсумку сьоме місце в загальному заліку.
П’ять кращих команд, а також найбільш креативні команди, які брали відповіді на найскладніші запитання, за сприяння голови профкому Юрія Ляховчука нагородили цінними призами, призерів – медалями, грамотами й двома тортами. А переможець отримав ще й VІ Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?».

Результати VІ Кубка Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли? 201

Команда Факультет Очки Рейтинг

Місце