"Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

21 вересня у м. Львові відбувся ХХІV традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА – до НОКу». Урочисте відкриття заходу відбулося біля пам’ятника Іванові Франкові. Легкоатлетичний пробіг, забіги та естафети проводилися алеями парку, а стартували та фінішували учасники перед пам’ятником І. Франкові.

Організаторами заходу виступили: Львівський державний університет фізичної культури, управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради, Львівське відділення Національного олімпійського комітету України та Львівське обласне спортивне товариство студентів «Гарт». Метою заходу було вшанування спортивних традицій Галичини, українського сокільського спортивно-гімнастичного руху, бойової звитяги Українських Січових Стрільців, відзначення досягнень Української спортивної асоціації та Національного олімпійського комітету України, спрямованих на утвердження державності, популяризацію фізичного виховання, спорту і здорового способу життя.

До усіх присутніх звернувся відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК Володимир Левків: «Цього року наш захід присвячено 160-й річниці народження Івана Франка, 150-й річниці народження Михайла Грушевського, 25-й річниці Незалежності України, 70-й річниці утворення Львівського державного університету фізичної культури, а також 130-й річниці від проведення І Олімпійських ігор і 20-й річниці участі національної збірної команди України в літніх Іграх Олімпіади».

У масовому пробігу брало участь 145 осіб, серед яких студенти, аспіранти та викладачі кафедр ЛДУФК, а також 32 ветерани ГОЛОСВС «Фенікс». В естафеті 4х200 м взяло участь 8 жіночих та 10 чоловічих команд. Всього 72 особи. Колона бігунів пробігла алеями парку імені Івана Франка, а от після символічного пробігу розпочалися справжні перегони. Першим етапом пробігу були змагання ветеранів спорту. Два наступні – студенти і студентки ЛДУФК провели пробіг-естафету, демонструючи львів’янам та гостям міста свою звитягу до перемоги.

Особиста першість в пробігу 600 м

Переможці та призери серед чоловіків-ветеранів: 1 місце – Кулинич Микола; 2 місце – Урущак Іван; 3 місце – Шеремет Віктор.

Переможці та призери серед жінок-ветеранів: 1 місце – Сахарина Надія; 2 місце – Кулинич Марія; 3 місце – Веклич Олена.

Переможці та призери серед жінок: 1 місце – Стельмах Юлія.

Переможці та призери серед чоловіків: 1 місце – Кучер Павло; 2 місце – Загура Федір; 3 місце – Синиця Андрій.

Командна першість в естафеті 4x200 м серед жінок: 1 місце – команда кафедри атлетичних видів спорту; 2 місце – команда кафедри фехтування, боксу і національних одноборств; 3 місце – команда кафедри туризму № 1.

Командна першість в естафеті 4x200 м серед чоловіків: 1 місце - команда кафедри футболу № 2; 2 місце - команда кафедри стрільби і технічних видів спорту; 3 місце – команда водних та не олімпійських видів спорту.

Головний суддя змагань Прокопенко В. І.

Головний секретар Чорненька Г. В.