Відбувся черговий Теоретичний семінар для вчителів фізичної культури

В середу 16 листопада 2016 р. в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури та Львівського обласного будинку учителя (ЛОБУ) відбувся черговий Теоретичний семінар для вчителів фізичної культури.

Цього разу у ньому взяли участь фахівці Львівського державного училища фізичної культури, вчителі фізичного виховання загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та області.

У вступній частині семінару слово мала завідувач музейним відділом ЛОБУ п. Віра Романчак про ініційовані Міністерством освіти і науки України аспекти реформування освітнього процесу у школі.

Предметом розгляду семінару стали «Давньоукраїнські ігрища: збереження традицій національної культури тіловиховання». Було заслухано дві доповіді – «Ігрища – релігійно-культові форми ігрової і змагальної діяльності праукраїнців» (доповідач – доц. Ярослав Тимчак) та ««Запорожські ігрища» – національні змагання українців Галичини» (доповідач – доц. Андрій Сова). Доповідачі відповіли на питання.

Як вже повідомлялися раніше метою семінару є ознайомлення вчителів фізичного виховання та інших фахівців галузі з маловідомими сторінками національної фізичної культури в рамках узгодженої програми «Українська тіловиховна і спортивна традиція».

У завершальній частині семінару адміністрація ЛОБУ відзначила доцентів кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Ярослава Тимчака та Андрія Сову грамотами «… за кількарічну співпрацю у справі організації Теоретичного семінару для вчителів фізичного виховання».

Кафедра олімпійської освіти