Відкрили змагальний сезон

Студенти Львівського державного університету фізичної культури відзначилися на Кубку України з веслування на байдарках і каное, пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який відбувся у Дніпропетровську. Особливістю цих стартів було те, що тренерською радою національної збірної вони визначені, як один із етапів відбору до олімпійської команди.

Один з найперспективніших каноїстів України, майстер спорту міжнародного класу Тарас Міщук (ФФВ, 31) виборов дві медалі (золоту і бронзову) у каное-двійці. Володимир Бородулько (ФФВ 51) і Станіслав Львов у каное-четвірці фінішували другими.

Майстер спорту міжнародного класу Анастасія Горлова (ФФВ, 31) у Дніпропетровську завоювала аж чотири (дві золоті, по одній срібній і бронзовій) нагороди у змаганнях байдарочниць. Решта студентів ЛДУФК залишилися без нагород у перших стартах сезону.