Відкритий чемпіонат міста Львова з важкої атлетики пам'яті видатних тренерів та важкоатлетів Львівщини

У Львові на базі ДЮСШ «ЕНЕРГІЯ» з 18 по 20.11.2016 року відбувся вже традиційний «ХІІІ Відкритий чемпіонат міста Львова пам'яті видатних тренерів та важкоатлетів Львівщини». Цьогоріч турнір зібрав близько 100 важкоатлетів з різних регіонів України. Серед гостей були представники Волині, Рівненщини, Дніпропетровщини та Закарпаття.

Захід був проведений на найвищому рівні за сприяння Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, ГО Майстрів важкої атлетики та Львівської обласної федерації важкої атлетики. Цікаво, що вперше відбувалася пряма трансляція цього заходу на інтернет порталі з коментуванням змагальної боротьби.

Традиційно одними з найсильніших були студенти нашого університету.

Зокрема, серед представниць чарівної статі найсильнішими були: Константинова Софія (в/к – 69 кг.) та Нагорнюк Діана (в/к – +75 кг.). Срібну нагороду отримала Цяпко Тетяна (в/к – 53 кг). Діана Нагорнюк також стала абсолютною чемпіонкою змагань серед жінок. У ривку їй підкорилися 76 кг, а у поштовху 91 кг.

Серед чоловіків чемпіонами змагань стали: студенти 3 курсу ФС Олевич Віталій (в/к – 85 кг.) та Гоза Володимир (в/к – 105 кг.).

Першокурсник ФС Клецко Дмитро (в/к – 85 кг) та студент 2 курсу ФС Суховій Владислав (в/к – 94 кг) вибороли срібні нагороди. Третіми також стали першокурсник ФС Кінах Тарас (в/к – 105 кг) та доцент кафедри АВС – Товстоног Олександр (в/к – 77 кг).

Родзинкою змагань став виступ учасника ХХХІ Ігор Олімпіади в РІО – Володимира Гози.

У ривку наш важкоатлет легко впорався із 170 кілограмами. А в поштовху він порадував глядачів бездоганним підняттям 210 кілограмів над головою!

У грудні цього року Володимир вирушає на чемпіонат Європи серед юніорів в Ізраїль боротися за найвищі нагороди старого світу!

Дякуємо спортсменам за вдалий виступ та вітаємо кафедру АВС із здобутками!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ