Викладач ЛДУФК Лідія Тимошенко зайняла перші місця на змаганнях в Одесі

Нещодавно в Одесі відбулися міжнародні змагання з плавання «Чорноморська перлина». 25-26 червня 2016 року проходив перший етап змагань у 50-метровому басейні Одеської морської академії. А 27 червня цього ж року на березі пляжу Ланжерон відбувся другий етап змагань. Цьогоріч у регламенті заходу відбулися зміни. Вперше за всю історію змагань учасники змагались на відкритій воді. Програма турніру включала в себе 3 дистанції: 300 метрів для любителів, 1 та 2 км для професійних спортсменів.

Викладач ЛДУФК факультету туризму Лідія Тимошенко у своїй віковій категорії (65-69 років) неодноразово зайняла перші місця на цих змаганнях.

У перший день змагань Лідія Тимошенко посіла перше місце на дистанції 50 метрів вільним стилем з результатом 46.35, а також перше місце на дистанції 50 метрів брасом з результатом 54.72.

Другого дня Лідія Тимошенко на дистанції 100 метрів брасом посіла перше місце з результатом 2:07.15 та виборола також перше місце і на дистанції 100 метрів вільним стилем з результатом 1:49.92.

Нічого не змінилося і наступного дня, адже викладач нашого Університету і на третій день змагань зуміла вибороти перше місце на дистанції 2000 метрів вільним стилем з результатом 1:08:20.35.

До речі, цього року Лідія Тимошенко також брала участь у чемпіонаті Європи з плавання в категорії "Мастерс", який проходив у Лондоні. Виборовши у своїй віковій категорії 21 місце з 57 учасників.