Випускник ЛДУФК Віктор Дідух – серед кращих у вересні

26 жовтня у конференц-залі Львівської облдержадміністрації нагородили найкращих спортсменів Львівщини за підсумками спортивного вересня, якими стали чемпіони XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро – представники фехтування на візках Антон Дацко (Буський район) і Андрій Демчук (Львів) та представник тенісу настільного, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Дідух (Буський район). Вшанували й тренерів лауреатів – Світлану Колеснікову, Віктора Нікуліна та Олександра Дідуха.

"Цього разу голосування було винятковим – адже найкращими спортсменами області за підсумками спортивного вересня стали відразу троє спортсменів, до того ж вперше номіновано представників "Інваспорту" – чемпіонів XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, які представляли Львівщину, – зазначила під час урочистої церемонії нагородження заступник голови, керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська. – Ми пишаємося вами і вашими перемогами. Дякуємо за вашу силу, терпіння, мужність і головне – за позитивний приклад для наслідування".
Саме Маріанна Вільшинська разом із головою відділення НОК України у Львівській області Юрієм Турянським вручили найкращим спортсменам відзнаки та грошові премії.
«Львів’яни знають наскільки потужним був виступ паралімпійської збірної України на XV Паралімпійських іргах у Ріо. Така подія є дуже значною. Третє місце збірної України – це є величезна заслуга наших спортсменів, які сьогодні, напевно, підкреслили нашу державність, нашу незалежність, нашу волю до перемоги краще, ніж сотні і тисячі політиків. І тому ці люди є справжніми лідерами нашої нації», – зазначив голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський.
Окрім спортивного активу Львівщини на святковій церемонії були також присутні член ради Національного Комітету спорту інвалідів України, уповноважений представник В. Сушкевича Ярослав Грибальський; представниця НОК України, учасниця Олімпіади в Пекіні, вихованка львівської школи художньої гімнастики Віра Передерій, автор мистецької відзнаки «Переможець» художник-керамік Володимир Герасим, які теж висловили слова пошани та спортивної поваги.
Нагадуємо, що відділення НОК України у Львівській області спільно з членами колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації щомісяця відзначають найкращого спортсмена Львівщини за підсумками окремого місяця.

www.sport-oda.lviv.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ