Віталій Кільчицький підбив підсумки сезону

Вихованець Новояворівської школи біатлону Віталій Кільчицький, котрий вищу освіту здобув у Львівському державному університеті фізичної культури, де й закінчив аспірантуру, підбив підсумки своїх виступів у цьому сезоні.

– Судячи з усього, я набагато покращив свої результати. Але водночас визнаю, що було багато недопрацювань. Із лижами треба зробити порядок, бо це не ті лижі, з якими можна виступати на чемпіонаті світу і Кубку світу, треба переглянути контракти, може якісь інші є. А так по самовідчуттю – треба набратись ще спортивної злості, щоб дати бій на трасі. Ще треба трошки часу, щоб відчути цей ритм: Кубки Європи і Кубки світу – це різні речі, інші настрої і швидкості.
Я ніколи не був в Осло, а тут потрапив і відразу на чемпіонат світу, було дуже приємно, хороша організація, багато вболівальників. Було приємно, що нас почали впізнавати і підтримувати. Дуже приємно, що у хлопців є медаль (бронза в спринті у Сергія Семенова) і прикро, що в дівчат не склалось із стрільбою. Думаю, у них трошки раніше пройшов пік і, можливо, збої часових поясів після поїздок в Канаду і США далися взнаки. Було дуже приємно коли з командою зайняли друге місце в естафеті на Кубку Європи.
Зараз треба робити висновки. Не знаю, як будемо спілкуватись із тренерами: чи по електронній пошті, чи будуть нас збирати. Будемо обговорювати сезон, що завершився і планувати наступний. Через два роки – зимова Олімпіада і є сенс все переглянути і зробити висновки по кожному спортсмену. Думаю, і до мене будуть зауваження, які відкоригують і зберуть до купи маленькі плюси, щоб зробити один великий. У нас хороша і достойна команда. Дякую хлопцям, що всі мають хороший настрій і далі хочуть працювати, – підсумував Віталій Кільчицький.


За матеріалами XSPORT

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ