Володимир Гоза їде на Олімпіаду

Студент 2 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза блискуче виступив на чемпіонаті України у ваговій категорії до 94 кг (сума двоборства – 394 кг), що забезпечило йому право участі в Олімпіаді в Ріо.У ривку Володимиру підкорилася штанга вагою 179 кг, а в поштовху – 215 кг. Сума двоборства 394 кг перевершила норматив майстра спорту міжнародного класу на 12 кг, оновила нові рекорди України серед юніорів (у ривку, поштовху та сумі двоборства) та забезпечила йому беззаперечне чемпіонство.

У ваговій категорії понад 105 кг у складі команди Львівської області беззаперечним чемпіоном став випускник кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, заслужений майстер спорту, учасник двох Олімпіад 2008 та 2012 років Ігор Шимечко. У ривку Ігорю підкорилися 203 кг, а у поштовху 227 кг. Переможна сума двоборства 430 кг забезпечила Шимечку титул абсолютного чемпіона України.

Раніше на міжнародних стартах збірна команда України виборола 4 ліцензії для чоловіків та 3 ліцензії для жінок. А на чемпіонаті України між атлетами велася безкомпромісна боротьба за ці ліцензії.

У підсумку, наш 20-річний важкоатлет Володимир Гоза виконав усі необхідні вимоги й представлятиме Україну на ХХХІ Іграх Олімпіади в Ріо-де-Жанейро!!!!

Отож, вітаємо нашого важкоатлета та Гентоша Андрія Володимировича – особистого тренера-викладача кафедри АВС із цим великим досягненням та бажаємо успішної підготовки та участі на Іграх в Ріо!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ