Володимир Гоза – найсильніший юніор України

Третього дня змагань чемпіонату України серед юніорів, що відбувався у Хмельницькому з 15 по 19 березня скарбничка збірної команди Львівської області поповнилася золотою медаллю. ЇЇ здобув студент 2 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза.

Володимир змагався у ваговій категорії до 105 кг. Минулорічному срібному призерові чемпіонату світу серед юніорів і цього разу не було конкурентів на національному помості. За рішенням персонального тренера, щоб не притримувати зайвої маси тіла та не змінювати підготовки до чемпіонату світу, наш важкоатлет виступав у вищій від своєї ваговій категорії. Однак, це не завадило Володимиру випередити найближчих переслідувачів у сумі двоборства на 33 кг та 67 кг відповідно.

У ривку йому підкорилися 176 кг. Дуже близькими до успіху були 180 кг, однак втримати штангу над головою не вдалося, оскільки недавня травма ще давалася взнаки. У поштовху наш богатир зафіксував 210 кг. З сумою двоборства 386 кг наш 19-річний важкоатлет став абсолютним чемпіоном змагань серед усіх вагових категорій та основним претендентом на найвищі нагороди цьогорічного чемпіонату світу!

Вітаємо спортсмена, його особистого тренера – викладача кафедри атлетичних видів спорту Андрія Володимировича Гентоша та колектив кафедри із цим здобутком та бажаємо подальших успіхів!