Всеукраїнський турнір пам’яті Олексія Чернявого

Справжнє свято акробатики відбулося на базі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. На відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого до Львова цього річ з’їхалася рекордна кількість учасників – 345 акробатів, віком від п’яти років до студентів старших курсів ВНЗ,  63 тренери, судді НК та МК з ДЮСШ та спортивних клубів 18 міст України: Березівки,  Білгород–Дністровського, Борислава,  Вінниці, Доброслава, Дрогобича, Кам’янського, Києва, Кривого Рогу, Луцька, Миколаєва, Одеси, Охтирки, Покрова, Суми, Харкова, Черкас, Львова.
Організаторами відкритого Всеукраїнського турніру пам’яті ЗТУ О. Чернявого є управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Львівський державний університет фізичної культури, ГО спортивний клуб ЛДУФК «СКІФ» (Головний суддя змагань, суддя НК, старший викладач кафедри гімнастики Аліна Сениця). Цього року турнір відбувся за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, Львівського обласного відділення НОК України.
17 грудня на церемонії урочистого відкриття змагань звучали щирі привітання від почесних гостей: начальника відділу управління фізичної культури та спорту ЛОДА Уляни Штангрет; президента ГО СК ЛДУФК «СКІФ», відповідального за спортивну роботу ЛДУФК ім. Івана Боберського, доцента Володимира Левківа; президента ЛОФГ, ЗТУ Романа Веклюка; завідувача кафедри гімнастики, доцента Олега Бубели; головного судді змагань, судді НК, ст. викладача кафедри гімнастики Аліни Сениці. Українським спортивним колажем вітав усіх присутніх на церемонії урочистого відкриття Театр спорту університету.


Спортивні баталії тривали три дні поспіль. Показовим для турніру є те, у ньому традиційно беруть участь і юні талановиті діти, ті, що роблять перші кроки у великому спорті, і досвідчені, титуловані акробати, студенти ЛДУФК. Саме тому змагання відбувалися за програмою ІІІ, ІІ, І юнацьких розрядів, ІІІ, І розряду, 8 – 14 років, КМС, у вікових групах 11 – 16 років, 12 – 18 років, 13 – 19 років та дорослі. До проведення змагань залучаються представники Театру спорту – юні акробатки та студенти: Пенкель Марина,  Заєць Яна (23 гр. ФФВ), Сопотницький Назар, Тимків Віталій, Жук Володимир, Сергієнко Ірина (33 гр. ФФВ), Анніч Ірина, Коваленко Марія, Зіненко Анжеліка (43 гр. ФФВ), Дуб Юлія (53 ФФВ),  Заленжна Марта (41 гр. ФФВ).
Традицією стало проведення турніру у дні, коли Львів готується до зимових свят: офіційно відкривається новорічна ялинка, виставляються шопки у церквах та центрі міста, і зустрічають Святого Миколая. Діти вірять у чудеса і ці чудеса відбуваються у Львові…Літературно –мистецьку спортивну виставу подарували дітям Святий Миколай з благословеннями, побажаннями та молитвою, Театр спорту та СК «Ніка», театр «Мета» ЛДУФК, з професійними виступами спортсменів та акторів: жіноча пара Анна Мисишин (43 гр. ФФВ), Анастасія Гринько; Софія Шиманська (31 гр. ФС); Наталія Шмалей; Оксана Розмус, Мартіна Чорна; Анастасія Чугай (41 гр. ФФВ), Василина Сопівник, Василь Гресюк (керівники Аліна та Михайло Сениці, Ірина Кокоть, Ірина Руда, Зоряна Грегорійчук).  
На завершення змагань усі учасники отримали медалі за участь, солодкі подарунки та м’які іграшки, які завжди викликають велике задоволення у дітей. Переможці та призери нагороджувались дипломами, медалями, м’якими іграшками та солодкими подарунками. Подарунки і подяки за підготовку команд та участь у турнірі отримали всі тренери.
ЛДУФК на змаганнях був представлений акробатами як у юнацьких розрядах (вихованці групи акробатики при кафедрі гімнастики), так і у дорослих (представники СК ЛДУФК «СКІФ»).
Перші місця посіли: зм. пара – Дурняк Ігор (43 гр. ФФВ), Коверко Яна (дорослі, тренери Сениця А., Сениця М.); жін. група –  Каськів Тетяна (23 гр. ФФВ) Андріївська Олеся, Ісаєнко Софія (дорослі, тренери Сениця А., Сениця М.); чоловіча пара Андрій Олійник (23 група ФФВ), Денис Лопатін (43 гр. ФФВ) (дорослі, тренери Сениця А., Сениця М.).
Срібними призерами стали юні акробати – чоловіча група Ігор Петрина, Остап Кожея,Стах Юрій, Секретар Дем’ян (ІІІ юн. р–д, тренер Кокоть І.).
Зрештою, всі, хто зголосилися приїхати, спортсмени, їхні тренери, батьки та рідні, за чотири дні, проведені у Львові, окрім змагань, встигли відвідати музеї, храми, екскурсійні тури старовинним містом, Львівську Оперу. З медалями, подарунками, позитивними враженнями повертаються учасники додому, дякують ректорату, оргкомітету, відділам та технічному персоналу ЛДУФК за створені умови для проведення змагань на високому рівні та уже сьогодні чекають наступного приїзду на чемпіонат України та турнір до старовинного Львова, до Сокольської споруди позаминулого століття – спортивного корпусу ЛДУФК ...

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ