Вшанували пам’ять Романа Мозоли

14 грудня у спорткомплексі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вперше відбувся турнір з баскетболу пам’яті Романа Степановича Мозоли, у якому змагалися студенти 1-ого курсу факультету спорту та факультету фізичної реабілітації, у яких завершився загальний курс з баскетболу.

– Роман Степанович Мозола був одним із перших, хто пропагував баскетбол у нашому виші, був завідувачем кафедри спортивних ігор (1993–1997) ЛДІФК, надзвичайною людиною і прекрасним фахівцем, моїм наставником і педагогом, – розповіла один з організаторів кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Пасічник Вікторія Михайлівна. – Відтепер цей турнір стане традиційним.

Окрім Вікторії Пасічник, до організації турніру, який відбувся за підтримки кафедри спортивних та рекреаційних ігор та студентського профспілкового комітету, долучився й викладач цієї кафедри Куриш Назарій Олегович.

У турнірі брали участь сім команд. Факультет спорту представили 4 команди (1, 2, 3, 4 групи), факультет фізичної реабілітації 3 команди (1, 2, 3–4 групи). Система розіграшу – з вибуванням.

Отож, у запеклій боротьбі за перше місце дві команди: футболісти та майбутні реабілітологи: 4 група ФС та 1 група ФР. З різницею у два очки перемогли футболісти (4 група ФС). За призове третє місце змагалися команди 3 групи ФС і 3-4 групи ФР. З перевагою у 6 очок перемогу святкували гравці 3 групи ФС (ігровики).

Відтак, трійка призерів набула такого вигляду: 1 місце – 4 ФС; 2 місце – 1 ФР; 3 місце – 3 ФС. Імена переможців з 4 групи ФС: Медвідь Сергій, Приян Андрій, Кухар Ростислав, Невінський Володимир, Сікора Вадим, Сидяк Віктор, Данканич Віктор. Найкращим гравцем турніру організатори визнали Прияна Андрія.