Вшанування пам'яті спортовців, похованих на Личаківському кладовищі

У рамках святкування 70-річчя ЛДУФК 11 квітня 2016 року святкували День кафедри української та іноземних мов. З цієї нагоди викладачі Львівського державного університету фізичної культури відвідали Личаківське кладовище, де вшанували пам'ять видатних спортовців, котрі поховані на території некрополя.

Серед тих, хто взяв участь в екскурсії, були: завідувач кафедри української та іноземних мов доцент Ольга Романчук, доцент кафедри Наталія Базиляк, старші викладачі Ольга Матвіяс та Лариса Гошовська, викладачі Ростислав Коваль, Ольга Абрамів, Ольга Гупало, Лілія Свищ, Андріана Литвин, Надія Юрко, Олександра Хилько; завідувач кафедри зимових видів спорту доцент Орест Стефанишин, доцент Ольга Зіньків, старші викладачі кафедри Юрій Байцар та Юрій Любіжанін; доцент кафедри гуманітарних дисциплін Андрій Синиця; доцент кафедри олімпійської освіти Олена Падовська; громадська діячка Любов Галущак.

Викладачі відвідали могили засновників українського гімнастичного товариства «Сокіл» Василя Нагірного та Володимира Лаврівського, відомих соколів Степана Гайдучка, Ярослава Благітки та Ярослава Ярославенка, колишніх ректорів ЛДУФК Георгія Рогочого, Петра Бурака та Вадима Андрієвського, колишніх викладачів Арама Тер-Ованесяна, Мамеда Джафарова, Євгена Череповського, Ярослава Цурковського, Володимира Стеника, Галини Сафронової, Віктора Чукаріна, Олександра Мазохи, Всеволода Тіпакова та інших не менш видатних українських та польських діячів, чиє життя було пов'язане з галуззю фізичного виховання і спорту.

Суттєву допомогу в організації екскурсії надало науково-довідкове видання «Поховання спортовців на Личаківському кладовищі» (Львів, 2015). Працівники ЛДУФК висловлюють подяку директору музею «Личаківський цвинтар» Михайлу Васильовичу Нагаю за сприяння в проведенні екскурсії.